Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

O firmě

APICOR Rudník

Rodinná firma sídlící v podkrkonošské vesnici Rudník u Vrchlabí. Vznikla v roce 1999 jako obchodní sdružení rodin Boháčových a Cermanových. Manželé Boháčovi, oba učitelé a dlouholetí včelaři, se rozhodli uplatnit svoje zkušenosti s domácí výrobou medoviny v podnikání. Společně s dcerou Petrou a zetěm Pavlem Cermanem zakoupili výrobní prostory a po jejich nezbytných úpravách začali vařit první litry Krkonošské medoviny.


 

 

Základ naší technologie výroby medoviny

Vysoké kvality naší medoviny docilujeme dodržováním tradičního výrobního postupu, tj. vařením medoviny a jejím následným dlouhodobým zráním. Dodnes nás nikdo nepřesvědčil, že lze skutečné kvalitní jiskrnou medovinu vyrobit jinak, bez chemických přípravků. Při výrobě používáme zásadně český med a nepoužíváme chemické konzervační prostředky. Názvem a symboly propagujeme region Krkonoše. Použitím kvalitních, atraktivních obalů, nezaměnitelnou kvalitou a chutí zvyšujeme zájem spotřebitelů o naše výrobky. Navracíme tak medovině prestiž kvalitního alkoholického nápoje.
 

 

Výroba likérů

V roce 2011 jsme rozšířili naš výrobu o tradiční likéry, Kontušovku,Višnovku, Višňovku Chilli, Hruškovku, Ořechovku a Kmínku. Chceme tak připomenout původní kvalitní české likéry, které v minulosti nechyběly v žádné hospodě a které by i dnes mohly oživit strnulé "nápojáky" našich restaurací. Při výrobě používáme pouze suroviny na přírodní bázi a je vyloučeno použití chemických konzervantů.

 

Prodej a obchodní strategie

Zaměřujeme se především na turistickou oblast Krkonoš, české lázně a další turisticky zajímavá místa. Nedílnou součástí naší nabídky jsou dárková balení a celý sortiment nabízíme i v baleních pro hospody a hotely. Významnou součástí prodeje jsou dárkové a firemní lahve. Ve spolupráci s grafickým studiem dodáme lahve a etikety dle představ jednotlivých zákazníků i v malých sériích.
Prodej výrobků zajišťujeme prostřednictvím velkoobchodů, našich obchodních zastupců, stánkového prodeje i přímým rozvozem. K dispozici je také firemní prodejna.
Že jsme zvoli-li správnou cestu dokazuje, že po více než 10- ti letech patří naše firma mezi největší výrobce medoviny a naše produkty se prodávají na celém tuzemském trhu i v zahraničí.

 

Děkujeme za návštěvu našich internetových stránek a doufáme, že Vás inspirují k ochutnání medovin a likérů vyráběných firmou APICOR Rudník.